| anonim_4396 a întrebat:

Hey, windows updates este inclus in windows essentials?. De cand am instalat windows essentials mi se tot updateaza laptopul si mai nou mi-a aparut in bara de start land langa desenul cu volumul mi-a aparut optineti windows 10. Eu nu am instalat nimic. Pot dezinstala windows updates (daca nu era preinstalat) sau cum il opresc(in romana)

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine te-a pus? Windows essential o prostie!

| Zaygon a răspuns:

Din setarile de securitate poti opri automatic update. Iar pentru inconul cu win 10 http://www.cnet.com/......ray-icon/.
Ti-a aparut iconu de win 10 pentru ca si-a facut toate updaturile prelimimare pentru win 10.