| Spoiled a întrebat:

am si eu o problema si nu stiu ce sa mai fac: ieri am incearcat sa descarc Video Maker cu Windows Live Essentials si toate alea. Totul a mers bine, am descarcat pana la jumatate si a venit maica-mea ca disperata sa opresc calculatorul. Am anulat descarcarea si cand am vrut sa-l inchid mi-a aparut acolo jos "Installs updates and then shuts down your computer". Bun, am instalat updates, dar mi-au ocupat prea multa memorie si le-am sters, acum iar imi spune sa le instalez. Cum scap de problema asta? E din cauza ca am anulat descarcarea aceea? Dau funda dar va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| christishor a răspuns:

Salut, deci in primul rand updatarile care se fac singure fara sa le pornesti tu sunt updatari minore updateaza sistem32 si machine cand descarci doar programele selectate lasa-l sa se updateze si incearca sa muti ce e pe desktop gen un folder care ocupa mult spatiu sau cev si mutale in celelalte partitii apoi du-te in download si fa acelasi lucru tot ce ai pe desktop si in descarcari se sticheaza in memoria din C si de asta se ocupa asa usor.