| anonim_4396 a întrebat:

Heya! Cine imi gaseste un site de pe care sa iau driver video Nvidia pentru windows xp sp2 32 bit ii dau funda la cate intrebari vrea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarci programul slim driver si iti gaseste orice driver iti trebuie.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai intai imi spui ce placa video ai?

| miTzuliK93 a răspuns:

Intri frumusel in linkul de mai jos, completezi acel tabel cu datele necesare (sistemul de operare + datele produsului), si apesi pe Search apoi pe Download.

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

| EduuardGabriel a răspuns:

Http://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/16068/, iar daca nu merge am nevoie de mai multa informatie -.-, ce placa video ai? geforce?