| AnMa a întrebat:

Heya TPU!
Stiti niste site-uri de pe care pot lua wallpaper-uri "miscatoare" (gratuite) laughing adica... nu stiu cum sa va explic laughing thinking cred ca se cheama Live Wallpapers big grin
Multumesc anticipat
P. S. rolling on the floor sorry ca am folosit termenul de wallpaper-uri rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Bună.
Acelea sunt imagini GIF.
Există site-uri cu așa ceva. Unul dintre ele este: http://gdpit.com/avatars_pictures/animated-1.htm
Caută pe Google „Imagini GIF" și vei găsi o grămadă.
Sper că te-am ajutat! Baftă.

4 răspunsuri:
| AnMa explică:

Am gasit dar daca stiti si voi niste siteuri sunt bine venite big grin eu stiu de stardock.com