| DynamiiteXD a întrebat:

Heyy! Am o problema care sper ca macar cineva ma va ajuta.
Am un site de TV online pe care as vrea sa il vizionez, http://www.cool-tv.net/,si cand vreau sa vad ceva,imi spune ca trebuie sa am sopcast, si le-am descarcat pe toate + VLC. Stie cineva ce fel de sopcast trebuie sa downloadez? Funda :(

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ala din pagina de -> Ajutor.Vezi ca scrie cu albastru (mai jos) Ajutor General Help. Da click pe el si instaleaza SopCast de acolo. Vezi ca site-ul merge doar in Internet Explorer!
Daca mai ai alte probleme lasa un reply.