| Marean123 a întrebat:

Heyy!happy Am si eu o intrebare...telefonul meu nu are semnal ...am un Samsung s8300 si cred ca este de la setarile telefonului, dar am uitat parola pot face ceva sa o aflu sau sa o resetez? Si daca asi descarca android de pe internet si lasi baga in telefon ar merge? [dau funda!

2 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Poate fi si de la receptorul de semnal(placuta de semnal) ii poti d revenire la setarile din fabrica, daca nu merge si ai garantie du-te la ei sa ti-l repare, daca nu incearca sa intrbi la un gsm, ei au cunostinte despre toate problemele telefoanelor, legat de android, depinde daca telefonul tau primeste androidhappy

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Nu DESCARCI android si`l bagi in telefonrolling on the floor
faci update cu Samsung kies adica il resoftezi si da va merge big grin