| oanadragutza a întrebat:

Am o problema pe telefon cu android market sora mea a avut telefonul (XperiaMini) si a bagat contul ei google!
Dar a uitat parola si eu nu stiu ce sa fac pntru k nu pot descarca nimic fara parolacrying
Ce sa fac ca sa il resetez sau sa bag contul meu google in loc plzz?!?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai de la setari fie adaugi alt cont de gmail. Sau potis a dai o resetare totala. Ce xperia mini este, xperia x10 mini sau xperia mini simplu?

| oanadragutza explică (pentru sltlp):

Xperia mini x10...

| sltlp a răspuns (pentru oanadragutza):

Nasol rau de tot. trebuie o resoftare prin metoda neoficiala. Daca vreis a imi spui, daca esti de acort, ca te ajut. Inca ceva, aici e curiozitate. Sub baterie, pe eticheta aia pe telefon e un cod de forma 10w** sau 11w** sau 12w** unde * sunt cifre. Uite un exemplu 11w03 sau 10w52 sau 12w15. Is doar exemple. Imi poti furniza acel cod, d aca vrei... Cu resoftarea, ti-am zis.

| oanadragutza explică (pentru sltlp):

Scuze dar scrisul de pe baterie e sters nu pot sa vad ce scrie si ce ar insemna metoda neoficiala?

| sltlp a răspuns (pentru oanadragutza):

Metoda neoficaala adica nu e ce ade la poducator. Oricum nu va anula garantia. Si nu de pe bateriae, cid e sub baterie, adica pe eticeta de pe telefon. Nu cea de pe baterie. Aia imi va fi utila, daca vrei si tu, dupa, s a pui un android gen 2.3. Oricum, ca sa il poti folsoi cu 2.1, treubie neaparat aceasta metoda neoficiala, cum am mai spus.

| sltlp a răspuns (pentru oanadragutza):

Nu ai mai spus nimiclaughing. id meu este ca si user-ul. Cand ai timp, si daca vrei, zici