| Mary24 a întrebat:

Heyy...deci sora-mea a primit un ipod mini dar fara casti si mi la dat mie dar nu stiu de unde sa iau niste casti bune pentru el dar nu casti ca si la calculator cam ca si acelea de la telefon dar normale daca stiti la ce ma refer. si sa se auda bine si sunt din arad dar daca nu sunteti din arad macar sa imi spuneti cam ce fel de casti trebuie macar o poza ceva big grin vreau sa fie albe ca ipod-ul meu este alb si mna...

Multzam fainhappy!

2 răspunsuri:
| Luci009 a răspuns:

Un Orange shop, din cate stiu ar trebui sa aiba, sau cel mai bine du-te la un magazin unde se vand astfel de lucruri.

| AngieT a răspuns:

Am casti outspoken by fergie. sunt argintii si au aplicate si pietricele deci sunt foarte sic. se aude clar si tare. + au parte cauciucata ce fixeaza casca in ureche. 20 de ron transport gratuitbatting eyelashes angie.toma daca te intereseaza