| ANDREIALEX99 a întrebat:

Am un telefon "Samsung Galaxi mini 2". Cand vreau sa bag cartela de memorie in calculator nu mi-o citeste imi da ca trebuie sa-mi fac partitura dar si stiu cum ca am incercat tot pe acolo si nu merge,
Va rog daca stiti sa-mi spuneti ce trebuie sa fac sau daca e necesar sa-mi dati un site
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil nu e instalat driverul pentru lectorul de card SD ori cardul de memorie e blocat prin acel buton dezlizant de culoare alba pe care il poti vede in partea laterala.

| K0sti a răspuns:

laughing Partitura o faci la ora de muzica, aici e vorba de partitie. Daca ai windows 7 e posibil sa nu ti-l vada bine. Trebuie formatat FAT. Asa ca faci click dreapta pe el in "my computer" si ii dai o formatare FAT. Sau mai bine inainte de a face aceasta operatie, scrie aici exact mesajul pe care-l primesti sa vedem despre ce este vorba.