| delia_6094 a întrebat:

Heyy tpu.Am 14 milioane si nu stiu ce sa imi iau.As vrea un laptop dar care sa merite daca il iau. Poate colrat dar avem unul al familiei.Ce sa fac? Poate un Ipod touch dar am Samsung galaxy mini.Alte idei? Pls dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Buna Delia. Tu stii mai bine decat oricine ce te face cu adevarat fericita happy
Nu iti pot spune ce sa iti cumperi, iti dau insa o sugestie.Pentru a face cea mai buna alegere, ia un pix si un creion, si noteaza 4-5 lucruri pe care iti doresti sa le ai. Apoi Sub fiecare lucru, gandeste-te bine si scrie DE CE vrei acel lucru? Si ce avantaje vei avea folosind/avand acel lucru happy
Te sfatuiesc chiar sa iti notezi pe o hartie dupa cum ti-am spus.E o metoda mult mai buna decat sa te gandesti. Gandul unui om e precum o maimuta big grin Sare mereu de pe o creanga pe alta, si e mereu nehotarata, nu poate sta locului in acelasi loc, concentrat doar pe un singur lucru.Cand scrii insa, poti lua cele mai bune decizii, deoarece atunci cand scrii, creierul e concentrat acolo si nu ii vin si alte zeci, sute mii de pareri pozitive, negative.Astept parerea TA de asemenea, sa imi spui daca a functionat happy Pe mine m-a ajutat de fiecare data. Iti doresc o zi superba in continuare, mult succes in tot ce faci si o AMBITIE BETON in a-ti implini cele mai mari teluri in viata love struck

2 răspunsuri:
| delia_6094 explică:

Ac recent m-am uitat si am vazut o tableta

| zanser a răspuns:

Ai putea sa-ti iei haine(noi) sau farduri... ce doresti tu sau ce-ti place mai mult big grin!