| MariKa9 a întrebat:

Heyy TPU!? am o antena de romtelecom si am la televizor unele programe blocate si vreau tare mult sa deblochez um program! Ce ar trebui sa fac,? Funda :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Programele se deblocheaza de catre Dolce din serverul lor, bineinteles contra cost. Deci programele blocate pot fi deblocate doar de catre operatorul respectiv.
Nu exista nicio solutie de decodare.
Trebuie sa iti iei un abonament superior, care include mai multe canale.
Bafta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la ei si le spui ce anume vrei.Mai platesti ceva in plus la abonament.

| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Tastezi 0000 si enter, ok. Bafta!

| ombladon112 a răspuns:

Programele de filme porno?