| Narcissa a întrebat:

Heyy TPU...

nu imi merg boxele.sunt bagate in priza, pornite dar nu imi merge sonorul. cand vreau sa setez jos in bara imi intra si toate sunt volum max si niciuna mute. dar daca intru la advanced Bass`ul si Treble`ul sunt aman2 Low si nu pot modifika.straight face Cine ma ajuta sa rezolv? [funda] Mss; x

Răspuns Câştigător
| TM6524 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat... Am asteptat si acum merg, dar asta nu e o solutiebig grin. Verifica daca sunt conectate...

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. Deci Se pare ca ai instalat windows recent, si nu ai instalat placa de sunet.(driveru) Uite cum faci dai clik Stanga pe My Computer, Si dpupa proprietis, si e ceva cu hardware sus, dai clik pe elhappy si dupa iti apare o lista, si unde sunt probleme apare o bulinuta galbena, dai clik pe el di dai update. :p
Succes.
Ciaowinking

| micky19 a răspuns:

Am patit si eu asa mai demult laughing si era iesit firu din spate de la unitate laughing vezi sa nu fi patit si tu la fel :-s cu mai mult nu pot sa te ajut ca nu ma pricep sad

| kapsaTor a răspuns:

Treb driver audio...tre'sa fie pe cd-ul de la procesor.