| Jonas_1797 a întrebat:

HEYYYYYY, TPU, buna cum pot sa schimb locatia de descarcare si salvare a fisierelor din PC? plsss funda si vot.

Răspuns Câştigător
| number403 a răspuns:

Pai daca folosesti mozilla firefox -- tools --- options -- general-- save file to. si schimbi u unde vrei big grin

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome ca browser, nu trebuie decat sa accesezi Optiuni -> In culise, pentru ca mai apoi sa schimbi C:\Users\NUME CALCULATOR\Downloads cu locatia aleasa de tine.
Succes! happy

| hax0r a răspuns:

Tools/options/general/save files to

| Cezar a răspuns:

Depinde, ce browser folosesti!
Chrome, Firefox. Explorer. Opera.
Trebuie sa specifici!

| catalineusx a răspuns:

Pai depinde cu ce descarci fisierele, dar in principiu te intreaba unde vrei sa le salvezi si iti alegi tu unde vrei. Sper ca te-am ajutat

| мαяdυк a răspuns:

Daca intri cu mozilla tools/general si ai acolo save files to, iar acolo alegi tu destinatia dorita

| Marian_Dima_1998 a răspuns:

TPU am incercat si asta da imi spune asta There is not enough room on the disk to save C:\DOCUME~1\crys\LOCALS~1\Temp\v98M685H.exe.part.

| MaybeSomeone a răspuns (pentru Marian_Dima_1998):

Pai alege ca destinatie D: nu C: