| Cezy_3772 a întrebat:

Hi all! Cum se pun efecte mai cool cu Sony Vegas? Nu vreau raspunsuri cu linkuri de pe youtube cu tutoriale! daca puteti explicati-mi voi cat mai detaliat! dau fundoi kiss

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Sonny Vegas e foarte greu pentru efecte "cool". El e pentru efecte dinalea cum numai in filme vezi, gen: Sarituri depe un blog pe altu (matrix), catarari (spiderman), viteza mare(Twilgiht), etc(etc.happy Si eu vreau sa invat...dar astazi s-o dus windowsul depe pc-ul unde il aveam si...tre sa il instalez iar si sa caut pe youtubewinking Iti recomand sa cauti si tu