| Cezy_3772 a întrebat:

Hi all! happy Cum se salveaza video-urie pe care le faci cu Camtasia Studio 7 dupa ce l-am editat? :S vreau sat mai multe raspunsuri! dau funda! kiss

2 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

File : "Save as." -> Dupa pui nume, alegi unde sa salvezi, si formatul : mp4 Avi. Npc, nu stiu programul, dar asa se procedeaza la majoritatea! Funda?

| qcristi a răspuns:

Echaursi daca nu stii nu te baga... Camtasia Studio 7 are dek Save project, Save project as si Export projectect as zip

*eu as zice sa bagi proiectul pe youtube fiind privat apoi downloadezi cu Youtube Downlaoder, apoi convertezi proiectul tot cu Youtube Downlaoder in.mp4

si eu m-am chinuit sa aflu cum dar m-am gandit sa fac asa