| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am un D-Link(instalat)... unde se gaseste meniul router-ului si unde sa intru ca sa ajung la Website Filter?! Am nevoie de raspuns urgent si veniti cu raspunsuri inteligibile si mai detaliate...nu dau funda raspunsurilor superficiale.

1 răspuns:
| Mrelly911 a răspuns:

Scrii in fereastra browserului la URL sus 192.168.1.1 sau 192.168.100.1 si la user si parola scrii la user scrii "root" si la pass "admin'' sau la ambele ''admin''