| Sonia822 a întrebat:

Hi, cand cineva ma sterge din lista whatsupp, imi apare ultima sa poza, au poza sa dispare? multumesc,

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Depinde de cum a setat persoana respectivă, dar da. De regulă, când cineva te șterge, nu mai poți să vezi poza și când a fost ultima dată activ.

| Sonia822 explică (pentru metehne):

Ma interesa exact daca ramae ultima poza sau se gace gri campul de poza.

| metehne a răspuns (pentru Sonia822):

Nu, asta încerc să spun. Dacă cineva te șterge, nu îi mai vezi poza de profil.
Dacă încă îi vezi ultima poză, înseamnă că încă te are în contacte.

| Sonia822 explică (pentru metehne):

Multumesc pentru informare. Poate cumva sa o blocheze in vreun fel, si sa o vad mereu pe aceeasi? Pt ca inainte le schimba zilnic, si de 2 luni e aceeasi... blocata nu sunt

| metehne a răspuns (pentru Sonia822):

Nu, poate doar nu a mai schimbat-o. Blocată nu ești! happy