| MauroMania777 a întrebat:

Dacă eu sunt administratorul unui grup pe whatsupp, pot șterge definitiv acest grup, sa nu mai existe?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Da

| morfeo a răspuns:

Da poti

| MauroMania777 explică:

Dar dacă eu sunt administratorul unui grup de whatsup si fac raport la acest grup, poate un alt membru al grupului sa devina administrator, din moment ce eu am făcut grupul cu numărul meu?

| siriusblack98 a răspuns (pentru MauroMania777):

Un membru poate deveni admin al grupului sau administrator cum spui tu, doar daca il faci tu admin. Oricum pui niste intrebari neobisnuite dar ma rog.