| Baiatudelacolt a întrebat:

Hi, ce inseamna cand pe magazi play imi spune "aplicatia nu poate fi instalata i locatia prestabilita" si ce pot sa fac sa o remediez!

Răspuns Câştigător
| Deyu0713 a răspuns:

Locatia prestabilita e locul unde se instaleaza aplicatii, adica in memoria interna sau pe card. Si inseamna ca nu mai ai memorie, elibereaza spatiu din memoria telefonului daca pe card ai liber.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Nu mai ai loc/momorie in telefon. Daca ai slot card muta ceva pentru a elibera ceva din memoria interna a telefonului.