| MusicisMusic a întrebat:

HI! Imi puteti spune si mie niste trucuri la SIMS 1 sau niste parole! Merci aniticipat

Răspuns Câştigător
| Teo_6515 a răspuns:

In timpul jocului apasa in acelasi timp CTRL+SHIFT+C
Toate 3 in acelasi timp. Dupa care iti apare o bara de comenzi, unde scrii klapaucius

Iti va da 1000 bani. Daca nu vrei sa te chiunui asa mult, dupa klapaucius adaugi si!;!;!;!;!;!;!
unde pentru fiecare!; mai primesti cate 1000 bani.
Pentru mai multe coduri, intra aici http://www.simsarea.nl/2007/05/15/the-sims-1-pc-cheats-and-codes/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mi le accepta codurile de pe acel site?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea coduri pentru sims 1 nu prea gasesti pentru ca este un joc veci este din 2000 singurul cod bun este klapaucius