| Mentaaaaa a întrebat:

Hi! Mi-am uitat parola la mess...adica mi-am schimbat-o si nu o mai stiu. Nu mai am ID alternativ la care stiu doar o intrebare. ID ala era foarte pretios am avut cu el la multe site-uri contul-uri si nu stiu cum sa il recuperez! Daca e cineva care se pricepe sau are vreun hack de spart parole sa mi-l poata da in mesaj privatsad. Am mare nevoie de ID ala crying

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Scz, nu cred ca il mai poti recupera.si eu mi-am uitat parola la un id si mi-am luat adio de la el sad

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

"Id-ul ala era foarte pretios" laughing laughing... Dar l-ai uitat!

| m5789932 a răspuns:

Tre sa-ti stii e-mail-ul! daca nu, ia-ti adio.

| Mentaaaaa explică:

laughing s-a rezolvat oh go on

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck si ma bucur ca s-a revolvat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asa