| Duuuuudeee a întrebat:

Hi, TPU!

Am o problema care tot persista, dintr-o data mi se blocheaza si tastatura si mouse-ul si nu isi mai revine deloc doar decat restartez calculatorul. Am crezut ca s-a intamplat atunci odata dar va ca tot apare.

Stiti cumva care e cauza? Sper ca nu va trebuie sa reinstalez windows-ul.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca le ai conectate prin USB, scoate conectorul pentru 30 de secunde si pe urma baga-l la loc.

| CristianPreda a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa incerci sa reinstalezi windowsul. Incearca sa iti salvezi toate documentele importante pe un Hard extern sau orice altceva si reinstaleaza-ti windowsul.

| Duuuuudeee explică:

Se pare ca nici reinstalarea windows-ului nici scoatere USB-urilor pentru 30 de secunde nu a avut nici un efect.