| Duuuuudeee a întrebat:

Hi TPU! Deci... am un laptop Sony Vaio VGN FZ11S si are probleme. L-am dus la un service si au zis ca e Cip-ul de vina.ok...au bagat alt CIP si dupa 3 saptamani s-a stricat iarasi. Am avut noroc ca mai era in garantie( am dat si multi bani pe cip-ul ala) si l-am dus inapoi. No.fiind ei smecheri cand l-am dus prima oara nici nu l-au desfacut sa vada care piesa facea probleme si au zis din prima ca CIP-ul era de vina dupa cum am zis au bagat alt cip si s-a stricat iarasi. cand l-am dus a 2 oara au zis ca e o alta piesa de vina si o sa rezolve, okey, i-am mai lasat inca vreo 4 saptamani sa o schimbe sau ce stiu eu ce sa faca, dupa alea 4 saptamana am zis hai sa-i sun pe astia ca vad ca ei nu ma suna! I-am sunat si am vorbit cu seful si m-a luat la niste aiureli si nu mai stiu ce bla bla bla si pana la urma a zis ca e PLACA DE BAZA!(ee acu ii cred)Eu, unul nu-l l-as mai repara ca poate iarasi se strica si nu pot avea incredere in ei. Va rog ziceti-mi un pret cu care il pot vinde laptopul cu placa video stricata ca eu nu prea ma pricep cu preturile! Astept RASPUNS >>>FUNDAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Vinde pe bucati tot ce ai in el. Scoti mai multi bani in felul asta. Numai pe display poti lua pana la 300 ron, restul vezi tu cum faci ca sa negociezi.