| ineigvfyusavfdyuoa a întrebat:

Hi TPU! La mess cand am intrat sus acolo unde ai invizibil, busy si available, am dat available, dar in lista mea de orieteni eu apaream offline! ce sa fac ca sa mearg? please help me!

6 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Inchide si intra iarasi, daca nu merge nici asa il dezinstalezi si il instalezi iarasi. Succes!

| ineigvfyusavfdyuoa explică (pentru nellyneliana):

Am facut astea si nu merge!

| nellyneliana a răspuns (pentru ineigvfyusavfdyuoa):

L-ai si dezinstalat si instalat iarasi? Daca ai facut si asta nu are cum sa nu mearga.Asa zic eu.

caramela
| caramela a răspuns:

Du-te la poza ta de profil si vezi sa nu fie bifat casuta cu
apear permanently offline...incearcahappy

| ineigvfyusavfdyuoa explică (pentru caramela):

Mersi! dupa mi-am dat seama si asa era! mersi mult!

| caramela a răspuns (pentru ineigvfyusavfdyuoa):

Buna seara! nu ai pentru ce, ma bucur ca am putut sa iti fiu de folos:*