| Cricy a întrebat:

Holla, am si eu o intrebare. Am un laptop, dar e destul de vechi si difuzorul e praf. As vrea sa imi iau unul nou, in mare parte pentru ca vreau sa ma uit pe yt si vreau sa aiba un difuzor super bun. Ma gandeam la un Macbook, ce ziceti?
P.S. vreau modelul laptopului, stiti voi, cat mai clar ca sa merg acolo si sa stiu ce sa cer. Oricum, dau funda!

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Sunt scumpe MacBook-urile... am găsit doar de la 4200 lei în sus pe Media Galaxy, îţi las şi cel mai ieftin model de MacBook găsit, dacă tu crezi că merită investiţia e ok.

https://mediagalaxy.ro/......layout-ro/

| Cricy explică (pentru Alexuţ02):

Nu e vorba de bani, nu ma deranjeaza. Vreau doar un laptop de calitate superioara.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Cricy):

Am înțeles, mergi pe Media Galaxy la MacBook-uri, selectezi acolo ce dorești și ia unul! Mi se pare cea mai ok metodă, vezi și prețurile, te ghidezi tu. eu așa nu știu ce să-ți dau