| GynKren a întrebat:

Howdy.

Problema e simpla.La magazinul meu Orange a fost adus un produs numit Samsung HM1300.Ma gandeam sa il cumpar.Prin Bluetooth l-am imperecheat l-am probat la convorbire si a mers.Eu doresc sa ascult mai mult muzica dar nu imi plac castile din cauza firului.De aceea l-am probat si cu muzica dar muzica se auzea de la telefon nu de la casca.

Intrebarea mea este:
Pot ascula muzica prin acest HM1300 pe Sony Xperia J?

Inca nu l-am cumparat si vreau sa stiu daca tebuie facut ceva inainte, pentru ascultarea muzicii.

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Poti
cauta pe google play la mine merge programul ti l spun in particular