| anonim_4396 a întrebat:

Care aveti telefon Nokia E5? Spuneti-mi si mie, daca l-ati cumparat de la Orange, in pachet sunt niste casti, acele casti sunt doar ca sa vorbesti la ele, nu ca sa si asculti muzica? Eu de exemplu cand bag castile de la telefon in el si vreau sa ascult muzica, se aude foarte, foarte naspa, ca si in punga... Am fost ieri la magazinul Orange de unde mi-am cumparat telefonul si tipa de la care l-am luat mi-a spus ca acele casti sunt doar pentru vorbit si se vorbeste doar cu o casca, iar daca vreau sa ascult muzica trebuie sa-mi cumpar nu stiu ce casti speciale de ascultat muzica care costa vreo 80 de lei. Ieri la magazin am facut cu acea tipa o verificare sa vada daca merg castile si au mers, iar cand am ajuns acasa, am vrut sa vorbesc cu o colega la casti, dar se auzea extrem de incet, mai mult de atat, ea nici macar nu ma auzea! Cum va explicati?!straight face

1 răspuns:
| Larisa18 a răspuns:

Btw, daca imi cumpar casti de alea cu dop, pot sa si vorbesc la ele? Cand imi pornesc telefonul, vibreaza foarte scurt, sta cateva secunde si abia dupa se porneste. E normal? Cand intru pe Youtube, unele piese se aud bine, altele nu, depinde de cum a fost inregistrata acea piesa? Va rog mult cei care aveti acest telefon sa-mi raspundeti.