| MitroiDragosRazvan a întrebat:

Hristos a înviat, am un telefon Motorola g 54 5gG și de câte ori mă mișc pe lângă el mă învârtesc mi se aprinde ecranul cînd a detectat o mișcare, se aprinde ecranul! Ce trebuie sa fac? Că sa nu mi se mai aprindă ecranul cînd mă mișc in pat?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Îi cumperi o husă tip agendă. Coperta din față va acoperi camera frontală și nu va mai reacționa.

| DonMoldo a răspuns:

Pai si unde e problema ca presupun ca se stinge dupa o secunda asa am si eu pe iPhone dar cand pun mana pe el