| movalia a întrebat:

HTC Desire sau iPhone?

Răspuns Câştigător
| HaChick a răspuns:

Si eu vroiam unul dintre cele doua... si dupa multe cautari in urma cu 3 luni mi-am luat Samsung i8910 Omnia HD de care sunt extrem de multumit. E mai COMPLET decat cele doua la utilitati, plus ca e mult mai π-zdos happy Bateria ma tine mai mult decat la HTC, face poze super la cei 8 megapixeli, e stereo, filmeaza la calitate HD, are wireless, navighez pe net (youtube, facebook si alte cele), citeste PDF-uri si tot ce tine de word, excel, powerpoint. Am instalat ft multe aplicatii la el, il folosesc si pe post de GPS. Citeste filmele direct in format. avi (divx/xvid) ceea ce pentru mine e ft OK ca nu mai trebuie sa convertesc nimic. Ce mai, laptopul pe care l-am avut, l-am dat parintilor, telefonul l-a inlocuit complet. big grin

5 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Eu as alege HTC Desire pentru ca este mai potrivit si mai acesibil pentru mine.
http://telefonultau.eu/products/HTC-Desire.html - HTC Desire
http://telefonultau.eu/products/Apple-iPhone-3G-S-16GB-Black.html - Iphone 3GS ( Iphone 4 este cam scump acum)

| Samy48 a răspuns:

Iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege Iphone fara ezitare. Totusi daca ai multi bani de dat pe un telefon, i-ati Iphone 4.

| xxCupcakExx a răspuns:

Am doi peirteni care au telefoanele astea.Lui HTC Desire i se descarca foarte, foarte repede bateria.Eu prefer iPhone.