| bUlaNNnnnn1 a întrebat:

Http://m.emag.ro/......D53DMYBBM/

Salut! Aș vrea să achiziționez acest laptop. Problema este ca scrie FreeDOS. Poate explica cineva ce este asta? Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un soft cu care nu prea ai ce face. Are un limbaj tampit, nu merg jocuri etc. Mai pe scurt esti nevoit sa-i pui un windows. Laptopul este foarte ok pentru un sistem office, nu te astepta sa-ti ruleze jocuri actuale la detalii extraordinare. FUNDA?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu are sistem de operare trebuie sa-i instatalezi tu.

| alexcoman34 a răspuns:

Este un soft...
Nu iti recomand acel laptop, daca vrei sa rulezi jocuri cu cerinte mari pe el.