| persseuss a întrebat:

Http://postimg.org/image/w1cmsjlg5/ placa video sau monitorul?
astepta pareri

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100 % placa video. De altfel chiar in imagine apare denumirea ei. Aceasta problema se datoreaza unui driver defect sau neinstalat dar care poate sa ses fi stricat si datorita placii video. Incearca sa-i dai uninstall, restartezi computerul si apoi cu ma config sa pui cel mai nou driver. http://www.driverscloud.com/en
Dai Start the detection, downloadezi softul, il instalezi, dai iarasi Start the detection si te uiti apoi in My drivers. Instalezi ce este acolo.

| persseuss explică (pentru Salontanul):

Nu merge cand dau acolo la start the detection

| Salontanul a răspuns (pentru persseuss):

Ai instalat Adobe Flash Player? Daca nu cauta-l pe net si instaleaza-l.

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar placa video.