| Cristian2003 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DDQL7MBBM/
Acest hard-disk ii ofera laptop-ului meu 500 GB?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, ii ofera laptopului meu 500 GB! Ii ofera 500 si atit, nu 500 + cit are deja, fiindca mai toate laptopurile sub 4-5000 RON au un singur slot pentru hard, asa ca o sa trebuiasca sa il inlocuiesti pe ala vechi. NU vrei sa bagi asa ceva in laptop. http://www.pcgarage.ro/......64mb-thin/ - ori asta, ori un SSD.

| KodrutZ a răspuns:

Oricarui laptop, dooh. Ai pus si tu un hal de intrebare... ce n-ai inteles din ce ti-am zis? HDD 7200 - lent fata de un SSHD si papa baterie aiurea, se incalzeste puternic fata de cele la 5400 sau sshd-uri.