| strawberry666 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......E-00400DG5

sau

http://www.emag.ro/......-271824728

mie mi-a fost recomandat cel de la Toshiba ca fiind putin mai bun decat celalat. voi ce ziceti? funda:*

2 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai cine ti-a spus ti-a spus binehappy. Si matusa mea are si ii merge foarte binehappy. Sunt foarte bune...

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struck

Fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pup:*

| Radu2798 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda Dell-ul pentru ca are ecranul lcd led si este o diferenta mare fata de lcd normal.Imaginea se vede de 2 ori mai bine pe lcd led si la memoria ram este o mare diferenta frecventa este 1333 MHZ, iar Toshiba 800mhz.Pe langa asta Dell-ul are si un usb in plus.Mai are si 2 difuzoare.Bineinteles ca si Toshiba are si el cateva avantaje, dar Dell-ul o sa te tina mai mult decat toshiba.Crede-ma!

Fiecare om cu parerea lui!