| hostiuc18 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......E9LCKBBBM/
Tableta Serioux S101TAB cu procesor Cortex-A8 1.2GHz, 10.1", 1GB DDR3, 8GB, Android 4.0, Husa + Tastatura Serioux TAB4ALL ce ziceti de tableta asta e buna vreau mai multe detalii daca puteti sa-mi dati

7 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Ia-o ca se merita...am si eu una identica si sunt multumit de ea happy

| VlaDi88 a răspuns:

Am luat si eu acea tabletawinking la black friday

| Radu_Nicolescu_1987 a răspuns:

Stiu ca sunt pe dinnafara cu "raspunsul" care de fapt e o intrebare: unde gasesc sa imi cumpar s101tab? caut de 3 zile si nu gasesc nici un site nici un magazin...

| VlaDi88 a răspuns (pentru Radu_Nicolescu_1987):

Hmmm nu stiu sigur daca mai gasesti sad

| Super1user a răspuns (pentru Radu_Nicolescu_1987):

O poti cumpara de la REAL, apare in pliantul valabil in perioada 29.11 - 24.12. 2012 la pagina 6 a pliantului.
Modelul este scris gresit, in sensul ca este trecut ca produs:
SERIOUX Tableta PC TAB4ALL
si TAB4ALL este de fapt tastatura,
dar iti dai seama ca asta este tableta dupa procesor, memorie etc.

Are Procesor Allwiner A10 ARM Cortex A8 1,2 GHz

Ecran capacitiv multitouch in 5 puncte

Diagonala 10, 1"

1 GB DDR III

8 GB Nand Flash

+ Tastatura cu husa

+ Casti

Pret : 499 lei

| Ardei87 a răspuns (pentru Super1user):

AM si eu tableta asta dar am o problema cu un pixel din coltul stanga sus de cand am cumparato.Ce spui sa o duc inapoi si sa primesc una noua?

| Budulan_Alexandru_1985 a răspuns:

Da este totusi fiii atent ca o poti lua de la real cu 499 lei tot la fel cu husa cu tastatura+casti la un pret minim ppentru ca eu am vazut-o ieri la real si azi o cautai pe net si am gasit-o la 800 lei850.