| oNNeRuNN a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DDHCJBBBM/ SAU http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/
sau daca stiti altu mai bun dati-mi un link va rog?:) pana in 500lei si sa faca poze bine sa se auda bine muzica si pe net sa mearga repede (nu tin neaparat sa fie dual sim)

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru ce vrei tu mai recomandat e asa: http://bit.ly/1li2QIz

| oNNeRuNN explică (pentru sltlp):

Tu cred ca nu intelegi... ti-am spus PANA IN 500LEI!

| sltlp a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Cred ca trebuie sa inveti sa apreciezi ca totusi unii is petrec vremea citind prostiile tale...
Nu te-am obligat sa cumperi. Doar ti-am recomandat altceva daca iti permiti bine, daca nu nu.

| oNNeRuNN explică (pentru sltlp):

Mai frate daca tot stai si rasp la asa zisele noastre,, prostii'' macar fa ceva calumea nu...

| sltlp a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Ce vrei sa iti fac, sa iti dau telefoane pe gratis laughing. Sau sa iti bag cunostinte in cap... cu lopata...

| oNNeRuNN explică (pentru sltlp):

Copil esti se vedelaughing

| sltlp a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Bine ca esti tu mare si pro. adica tantalau. se vede...