| mihairey a întrebat:

Http://www.evomag.ro/......47529.html

Ce parere aveti? Este bun acest laptop pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

E bunicel, dar nu poti juca la detalii maxime. Iti ruleaza orice joc aparut pana acum si poate destule din cate vor mai aparea, dar nu e suficient de performant(CPU+GPU) ca sa-l numesti laptop de jocuri. Te poti juca pe el, dar nu la cel mai decent nivel.

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Ba nu acest laptop este f bun pentru orice jocuri filmulete poze.numai ca joculetele se descarca in demo

| yoppzz11 a răspuns:

Ramu` cam lasa de dorit... s`ar putea sa apara probleme smug

| raul_7584 a răspuns:

Eu am unul exact asa si pana acum nu am avut probleme la nici un joc aparut in 2009 cei in 2010 merge putin mai greu sau nu merg de eu sunt foarte multumit de el si isi merita bani