| damon9913 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......gb-black/. Se merita w8 pe acest laptop ca sa ruleze niste jocuri

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde de joc. Grand Theft Auto V merge foarte prost pe placa video respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri iti ruleaza el, dar pana prin 2011. Pe urma n-are sens sa ai asteptari de la el. Placa video e un entry-level pe 64 de biti, cpu-ul nu e preagrozav, iar ram-ul e doar de 4gb. FUNDA?

| Gunoi a răspuns:

Dacă e pentru GTA 5 m-am uitat undeva şi nici la minim nu merge