| Alexs_Alexs_1999 a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/placi-video/asus/geforce-gtx-650- 2gb-ddr5-128-bit-2/
Mi s-ar potrivi la o placa de baza MSI H81M-P33 ( MS-7817)
si o sursa de 450W (nu mai stiu modelul)
procesor Intel® Celeron™ Dual Core J1800 2.7GHz
si 4 GB RAM?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Se potriveste toate spuse de tine intre ele.
Placa video e PCI Express pe placa de baza ai acel slot.
Bafta.

| Alexs_Alexs_1999 explică (pentru FlorinCiokan):

Dar un Placa video GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti OC WindForce 2X 2GB DDR5 128-bit se potriveste? Apreciez tot ajutorul acordat din partea ta pe parcursul acestei saptamani.

| CPAElites a răspuns (pentru Alexs_Alexs_1999):

Da este compatibila si aceea.
PC-ul l-ai cumparat preasamblat?

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Alexs_Alexs_1999):

Da se potriveste. Trebuie sa fie o placa foarte veche sa nu se potrivesteasca din moment ce ai o placa de baza cu PCI Express happy

| Alexs_Alexs_1999 explică (pentru CPAElites):

Da... dar sincer acum regret de aceea ii dau update-uri variate pana ajung la ceva decent.