| Wo0W a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/fx-60 / sau Http://www.emag.ro/......DQYF4BBBM/ pentru jocuri gen gta 4 sau 5 battlefield 3 si unele jocuri 2013 dar vreau sa le joc multiplayer nu single pentru ca e cam sec deci voi ce imi recomandati? primul de la pc garage sau cel de la eMAG? pentru multiplayer

5 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

De la Pc-Garage este cel mai bun...dar eu iti recomand sa iti faci pc pe piese pentru ca o sa iesi mai ieftin.Bafta!

| Wo0W explică (pentru CoL00SaL):

Daca il fac pe piese nu stiu ce componente sa ii cumpar... sa le iau pe astea de la pc garage dar pe bucati?

| CoL00SaL a răspuns (pentru Wo0W):

Daca nu te pricepi atunci cumpara-l intreg...asa cum este de la pcgarage.

| Wo0W explică (pentru CoL00SaL):

Ok mersi

| atomescu a răspuns:

Salut,

Dintre cele doua eu ti-l recomand pe asta: http://bit.ly/1iAp2iU. Placa video cu procesoul acela functioneaza impecabil!