| ruxandracollo a întrebat:

Http://www.tocmai.ro/sistem-audio-geepas-19380891.html cum fac sa-l bag pe laptop

18 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cred ca mai degraba bagi laptopul in el!
Il bagi ca pe orice sistem de boxe active!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Pai cum /?

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Ce mufe ai la laptopul ala?

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

N-am mufe trebuie sa cumpar dar de care? te rog ajuta-ma eu nu stiu unde trebuie sa bag mufelein ce loc eu m un laptop msi 1681

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Ma nene, eu te-am intrebat ce mufe ai la laptop pentru sunet? Mi-ai raspuns? Nu! Cum sa nu ai mufe? Orice laptop are placa de sunet si mufe de iesire audio.
Chiar asa nu stii pe ce lucrezi? Boxele le ai? Daca le ai, fa o poza cu intrarile si pune-o aici sa vad, ca nu sunt mama omida sa ghicesc!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Https://www.google.com/......ps?/search asa boxe am eu scuze dar eu am spus ca nu stiu cum sa conectet laptopul la sistem

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Ma disperi! Imi trimisasi o pagina cu zeci de modele de boxe...ce sa vad? Ai citit ce am scris eu? Si ce poza vreau! Subiect inchis! Sorry!

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Nu ma intereseaza laptopul, ca sunt toate la fel! Ma intereseaza boxele tale! POZA! Da nu de pe net! Vorbesc chinezeste?

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Auzi esti ca prostce nu pricepi? http://www.tocmai.ro/boxe-active-geepas-150w-x2-16126249.html astea sunt boxele

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Ma fata, tu esti batuta in cap? Ti-am spus sa-mi faci poza cu spatele boxelor sa vad ce conectica au! Esti blonda?

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Nu dragul meu sunt bruneta

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Atunci fa ce spun si citeste cu atentie ce spun!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Pai ma draga boxele nu le am aici acasa le am la facut ca sau stricat dr am cautat si eu pe net uitate la pozele astea ca sunt si cu spatelehttp://www.goldstar-eu.ro/......ncorporata

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Aha! Si eu ce-am scris aici, ma citez: "Boxele le ai? Daca le ai, fa o poza cu intrarile si pune-o aici sa vad, ca nu sunt mama omida sa ghicesc!"

Greu cu cititul nu? Nu puteai sa spui de la inceput ca nu ai boxele?

Iti trebuie un cablu din asta: http://s1emagst.akamaized.net/......1895e6.jpg

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Asa si unde bag cablu ala in boe mai draga?

| K0sti a răspuns (pentru ruxandracollo):

Pai uitat-te la poza aia ca spune singura unde le bagi, scrie acolo in dreptul mufelor!

| ruxandracollo explică (pentru K0sti):

Aa ok mss multt mai draga