| AlabalaAnonim a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=gblJPD0q0Qw&feature=youtu .be

Salutare, am nevoie de niste ajutor. Am facut un video cu fraps si l-am convertit...dar la upload am o mica problema. Cand e screen-ul mic se vad acele linii pe margine si nu stiu cum sa ma scap de ele. Aveti careva vreo idee cum as putea sa ma scap de ele. Sa se vada exact cum se vede la full screen.

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca sa deschizi clipul cu Windows Movie Maker, de acolo doar dai next pana programul va converti fisierul video in.wma, ai grija sa pastrezi rezolutia si calitatea la optiuni. in asa fel iti poti face din clipuri de 1gb filmate cu fraps in clipuri mult mai mici, de 50 mb sau ceva asemanator, fara sa pierzi din calitate/rezolutie etc