| Crisyy a întrebat:

I-am dat un restart la laptop, am asteptat dar nu se mai deschide, ecranul negru, se aude ca merge dar pauza. unde imi apare bateria imi clipeste un lacat cu un A in el.ciudat.stie cineva ce are? funda.

Răspuns Câştigător
| Emilian86 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria precum si incarcatorul daca este conectat. Si eu am intampinat aceasta problema insa am rezolvat-o repede. Sper sa se deschida pana la urma. Succes

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Scoate-i bateria, lasa-l 2 minute fara si pune-o inapoi. tongue

Daca nu, incearca-l sa il pornesti conectat la priza. tongue

| virusake a răspuns:

Scoate-i bateria, lasa-l 2 minute fara si pune-o inapoi.

Daca nu, incearca-l sa il pornesti conectat la priza.

| express11 a răspuns:

Poate s-a dus hard disk

| didibmica a răspuns:

Si mie mi sa intampat de cateva ori asta dar nu-i poti face nimic pe moment deoarece nu raspunde comenzilor. eu am asteptat sa se descarce bateria. chestii de acest gen se intampla daca are probleme poate cu memoria sau, oricum, ceva la sistemul de functionare. se blocheaza daca e supraincarcat