| Utilizator9998 a întrebat:

Idei despre ce as putea face un website? Idei cam cum ar trebui sa arate?

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Nu ma ocup cu programarea sau webdesign, dar ca idee,
poti face un site cu un catalog online de produse cu structura secundara pentru fiecare produs in parte (cum e pe PCGarage de exemplu: daca selectezi o categorie de produse sau cauti ceva dupa anumite criterii iti sunt afisate in fereastra principala toate produsele gasite cu o scurta descriere, urmand ca daca dai click pe un anumit produs sa iti fie afisate mai multe informatii),

sau un album de fotografii (chestie foarte fumata),

sau pagina de descriere a unei formatii (cu meniurile Despre Noi, Noutati, Concerte, Discografie (toate albumele cu sau fara mostre de melodii), Media (imagini din concerte), Videoclipuri, Contact )

Sau un fel de compendiu medical cu o mica baza de date despre diferite boli si afectiuni.

Sau o structura gen blog.