| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am jucat pe iPad 1 gta Vice city si m-am enervat pe o misiune si am dat de pământ cu ipaducrying
S-a indoit spatele tabletei pot sa o REPAR Daca dau încet cu ciocanului in ea adică sa o desdoi

Răspuns Câştigător
| baero a răspuns:

Nu face asta, risti sa o strici de TOT!

7 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Incearca cu barosul este mai eficient
Pune Ipad-ul pe podea si aplica 2-3 lovituri puternice in ecran iti porneste dupa
Garantez!

| 1DobreMihai1 a răspuns (pentru OhGodWhy):

Vrea sa-l repare, nu sal faramelaughing

| OhGodWhy a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Nu mai spune happy

| StefaniaM a răspuns:

Ioi doamne cum sa dai cu ciocanul intr-o bunatate de iPad! Nu cred ca-i asa de indoita ca o bucata de plastilina indoita[na infine ma chinuisa-ti explic asa cum pot laughing]

| maryan1997 a răspuns:

Du-te la un specialist el va sti ce este de facut

| Krokodil a răspuns (pentru maryan1997):

Repede la spital cu el

| andrew517 a răspuns:

La reparat so duci!