| pafpap a întrebat:

Ii bun un procesor Intel pentium dual core pentru jocuri mari?

Răspuns Câştigător
| rusnacvalentin a răspuns:

E destul de buna pur si simplu trebuie sa scazi putin calitatea la joc.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu este pentru ultimele aparitii in materie de jocuri, dar depinde si de placa video, RAM etc. Succes!

| johny92 a răspuns:

Sincer e bun dar nu pentru jocuri prea "mari" o sa-ti mearga pe rezolutii mai mici... Acuma depinde si de placa video pe care o ai. Cel mai mult conteaza placa video pentru jocuri.

| xDDD a răspuns:

Depinde ce jocuri mari.