| sharky88 a întrebat:

Imi apare asta cand deschid calculatoru "unhandled exception has occurred in your application. if you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. if you click Quit, the application will close immediately Index was outside the bounds of the array"...cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Da-i sistem restore si vezi daca-ti mai apare sau daca ai ceva cunostinte in plus du-te in Start, run si scrie in fereastra msconfig, ->, Enter, uitate in startup si vezi ce aplicatii ai pe acolo debifeaza care sunt aiurea in plus (mare atentie daca nu stii ce faci nu te baga). Ideeea este ca ai instalat care cu siguranta nu functioneaza din cauza ca nu-i crackuit bine sau are un mic virusel, sau nu este compatibila cu compul tau mai exact cu sistemul de operare! Succes!

1 răspuns:
| maximiliannnn a răspuns:

Este de la un program recent instalet ce ai instalat recent