| WeAreSmart a întrebat:

Imi apare mesaj de la Avast cum ca licenta e piratata, ce sa fac ca sa nu mai apara mesajul?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Daca ai avast free mesajul e ca ai intrat unde nu rebuie si o sa-ti apera mult.STERGE din histoty tot!

| SouLIce a răspuns:

Cumpara o licenta

| snzpaul a răspuns:

„Allow acces" & „Ignore"

| Andrey758NX a răspuns:

Sa cumperi licenta laughing

| voinead2011 a răspuns:

Din pacate Avast nu poate fi pacalit cu o licenta de pe youtube...
Te sfatuiesc sa folosesti Eset sau AVG. Succes!

| FrancyGoesLouder a răspuns:

Reinstaleaza-l cu toate operatoarele web inchise gen: google chrome, mozzila, internet explorer. pentru ca altfel iti recunoaste ca e piratat. :*