| alexei2001 a întrebat:

Imi faceti si mie un pc pe piese pana in 1100 lei? Multumesc

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ceva de gen http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1123247/ dar sa nu prea ai pretentii la jocuri. Insa cu o placa video ulterior, faci treaba foarte buna in jocuri(placa video de minim 400 lei).

| Jipa95 a răspuns:

Si tu ai impresia ca daca iti construiesti unul pe piese in 1100 lei va fi mai bun decat unul deja asamblat? NU! Asa ca vezi de unde iti cumperi unul deja asamblat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specifică te rog și ce vrei să faci cu calculatorul, în orice caz, la bugetul ăsta nu prea ai ce face pe piese, mai bine cumperi unul asamblat.