| kMirke a întrebat:

Imi merge jocul H1Z1 pe urmatorul PC : Procesor Inter Core i3 de 3.3 GHz, 6 GB RAM 1333 MHz, 2 GB VIDEO GeForce GT 630. Imi merge GTA IV pe Hight si rezolutia 1364x768 [ ceva de genu ]. Cand altii au zis ca imi merge la low - medium

4 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Iti va merge

| Marius1789 a răspuns:

Îți merge, placa e mai bun decât perfect, procesurul este bun, ramii îți ajung. Întră pe Can you Run it și acolo îți scanează jocul și pe urmă îți spune cerințele minime și recomandate.

| kMirke explică (pentru Marius1789):

Se vede ce stii, ramii nu imi ajung.

| Marius1789 a răspuns (pentru kMirke):

Eu îți spuneam de cerințele minime, la cele recomandate îți trebuie 8 Gb...