| SuNNNShINe a întrebat:

Imi mergea cs-ul pana am vrut sa sterg un gamemenu. Apoi dadeam sa intru in cs si imi iesea fara sa fac nimic. Am incercat sa imi iau alt ccs dar tot nu merge. Ce sa fac (mentionez ca am laptop) funda Cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| vily a răspuns:

Nu are importanta ca ai laptop sau esti pe pc, Counter Strike-ul nou pe care l-ai descarcat probabil nu e bun, incearca altul.Primul nu ti-a mai mers cum trebuie din cauza lipsei fisierelor, dar al doilea nu are nici o legatura cu primul.Incearca sa instalezi alta varianta. O sa mearga, e imposibil sa stergi "gamemenu" si daca sa pui alta varianta de CS sa ti-o afecteze, nu are nici o legatura una cu alta. Pur si simplu a doua varianta pe care ai descarcat-o nu a fost buna.